درباره ما

.

شرکت دانش بنیان صدرا طرح و تجهیز اسپادانا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی ، ساخت ، مشاوره ، نصب و راه اندازی ، نگهداری و پشتیبانی ماشین آلات ، ابزار دقیق خطوط تولید ، ادوات آزمایشگاهی و دستگاه های خاص صنعتی کار خود را از سال 1380 آغاز نموده و تا کنون توانسته است در صنایع مختلف فعالیت نماید که بخشی از آن ها به این صورت می باشند : 1. موادغذایی 2. نساجی 3. شرکت گاز 4. نفت 5. دارویی 6. چاپ و بسته بندی 7. انرژی اتمی 8. فولاد 9. کاشی و سرامیک 10. پزشکی 11. پالایشگاه پتروشیمی 12. مراکز علمی و دانشگاهی و … واحد مهندسی و تحقیق و توسعه مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و به پشتوانه فعالیت های مستمر و با بهره گیری از تیم متخصصین و مشاورین خلاق و اعضای هیات علمی بهترین مراکز دانشگاهی کشور توانست در سال 1393 افتخار کسب 9 محصول دانش بنیان را در کارنامه خود به ثبت رساند، که در این خصوص می توان به سیستم تزریق و پوشش دهی چسب گرم اشاره نمود.

نیاز به فناوری بالا در طراحی و عدم وجود ماشینِ ابزار های حاص در تولید برخی از قطعات مورد نیاز باعث شده تا این دستگاه به صورت بومی تولید نشود. هم چنین به دلیل هزینه های بالای واردات دستگاه، عدم ارائه خدمات پس از فروش، هزینه بالای تامین و طولانی بودن زمان دریافت قطعات یدکی، تولید این دستگاه مقرون به صرقه نمیباشد.

اما شرکت صدرا طرح و تجهیز اسپادانا پس از چند سال پژوهش در این زمینه توانست برای اولین بار در کشور، سیستم تزریق چسب گرم و پوشش دهی توسط آن را با قیمت پایینتر نسبت به نمونه خارجی، خدمات پس از فروش مطلوب تر و تامین ارزان قیمتِ قطعات یدکی تولید و به بازار عرضه نماید. هم چنین این شرکت جهت مشاوره در استفاده از انواع چسب به صورت تخصصی در صنایع مختلف و اتوماسیون کردن آن نیز فعالیت می نماید. . و ما امروز افتخار داریم که می توانیم با تکیه بر دانش بومی تولید کننده ای نوآور در صنایع کشور عزیزمان ایران باشیم.

افتخارات

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال

سال